علی ترابی

مشاور برندسازی

مشاوره کسب و کار

مشاوره ابزاری برای موفقیت
جای مشاوره در جعبه ابزار موفقیت تان خالی است
تجربه کردن مهم است اما عمر شما مهمترین داشته شماست
افراد باهوش از مشاوره به عنوان یک ابزار برای دستیابی به اهدافشان استفاده می کنند.

سوالات متداول

هر جلسه مشاوره 90 دقیقه است و در طول این بازه زمانی سوالات شما پاسخ داده می‌شود و ایده‌های جدیدی از ما دریافت خواهید کرد.

باتوجه به اینکه جلسه مشاوره نیاز به تمرکز کافی دارد ولازم است ذهن شما از ذغدغه‌های روزانه برای 90 دقیقه خالی شود و بر روی برنامه‌های اصلی تمرکز کنید پیشنهاد می‌شود جلسه مشاوره حتما در موسسه علی ترابی برگزار گردد تا بتوانید با آرامش بیشتری پاسخ سوالات خود را دریافت کنید. اگر باتوجه به کسب‌وکاری که دارید نیاز است در مکان شما این جلسه برگزاری شود حتما به ما اطلاع دهید تا بررسی‌های لازم را انجام دهیم و نتیجه را به شما اعلام کنید.

باتوجه به اینکه ممکن است چندین شریک کاری داشته باشید و هرکدام در شهر دیگری حضور داشته باشند این امکان فراهم شده است که بتوانید هم زمان به صورت حضوری و ارتباط آنلاین با سایر شرکا در هرکجایی که هستند در جلسه مشاوره شرکت کنند.

پس از درخواست مشاوره فرمی برای شما ارسال می‌شود که در آن سوالاتی برای آشنا شدن با مجموعه شما ، مشکلات و برنامه‌هایی که دارید پرسیده می‌شود تا قبل از آنکه جلسه مشاوره تشکیل شود اطلاعات ما راجب شما کامل شده باشد و تیم مشاوره تحقیقات لازم برای ارائه ایده‌ها را انجام داده باشد.

در طول جلسه مشاوره ایده‌های اجرایی و راهکارهایی به شما ارائه خواهد شد که ممکن است در طول اجرای آن سوالاتی برای شما ایجاد شود، تیم پشتیبانی مشاوره در کنار شما خواهند بود هستند و به سوالات شما پاسخ خواهند داد و راهنمایی‌های لازم را از ما دریافت خواهید کرد.

زمان‌بندی‌های جلسه مشاوره چون از قبل مشخص می‌شود و باتوجه به درخواست‌های موجود ممکن است بین دوهفته تا 1 ماه منتظر زمان جلسه باشند حتما در تاریخ و ساعت اعلام شده در جلسات حاضر شوید ولی اگر مشکل حادی پیش آمد 24 ساعت قبل به ما اعلام نمایید تا بتوانیم زمان دیگری را برای شما در نظر بگیریم.

نوبت‌دهی آنلاین

0
ما قادر به پردازش پرداخت شما نیستیم. لطفا مجددا تلاش کنید.
Thank you for your request!
Your confirmation number:
افزودن به تقویم iCAL